Június 19-én a Jászágón megrendezett tankerületi pedagógusnapi díszünnepségen Mészárosné Suba Judit "A Miniszter elismerő oklevele" kitüntetésben részesült.
E tanévben a Tankerület díját Jakkel Imre és Kátainé Tasi Tünde vehette át szintén a jászágói ünnepségen.
A tantestület nevében szeretettel gratulálunk mindhármuknak az elismeréshez, munkájukhoz további szép sikereket, jó egészséget kívánunk!

Kugler Erika Főigazgatói elismerő oklevelet kapott az EKKE Jászberényi Campusról a vizuális nevelés terén végzett kimagasló szakmai munkájáért.
Gratulálunk az elismeréshez!