Az Euroscola online vetélkedőn 47 nagykövetiskola mérte össze tudását. Az Euroscola Plus 3. legjobb eredményét gimnazistáink érték el. A három junior versenyzőnek, Bobák Anicának, Babinszki Gellértnek, Varga Krisztiánnak és senior mentoruknak, Dr. Zrupkóné Pernyész Líviának köszönhetően 24 diák és két kísérőtanár Strasbourgba utazhat tavasszal.

Az Európai Gazdasági és Szociális Szakbizottság sikeres pályázatának eredményeként Brüsszelben, az Európai Klímakonferencián Magyarországot 2020. március 19-20-án iskolánk 3 tanulója és a pályázatíró Nagyné Sipos Marianna képviselte volna (a járványügyi helyzet miatt az utazás elmaradt). Gratulálunk Dr. Zrupkóné Pernyész Líviának és Nagyné Sipos Mariannának a sikeres pályázathoz!
A brüsszeli út előkészítéseként iskolánkba látogatott Dr. Kállay Piroska, az Európai Gazdasági és Szociális Bizottság tagja. Vendégünk előadást tartott diákjainknak a Bizottság működéséről, és a klímakonferencia tartalmi kérdéseiről.

December 5-én Nyíregyházán a "Túl az első X-en" országos döntőben a Szabad csapat 4. helyezést ért el. A csapat tagjai: Kohári Krisztián (11.a), Virág Imre János (9.a), Fenyves Szabolcs (11.a), Szabó György (9.a).
A versenyen a Juniorok csapata: Babinszki Gellért, Varga Krisztián, Bobák Anica (12.a) a 7. helyet szerezte meg. A regionális fordulóban a 106 résztvevő csapatból a 40 legjobb mérte össze tudását. Gratulálunk a kimagasló teljesítményhez!
Köszönet a felkészítő tanárnak, Dr. Zrupkóné Pernyész Lívia seniornak a kitartó és lelkes, lelkesítő pedagógiai munkájáért!