Iskolánk 2017 szeptembere óta az Európai Parlament Nagykövet Iskolája. A cím elnyerése óta több Uniós témájú versenyen indultunk és szerveztünk is a Jászság középiskolái számára. A 4 for Europe versenyen az idei tanévben két csapattal indultunk. Az első forduló feladatai egyrészt az  EU-s ismereteket mérték. A kreatív alkotó feladatban plakáttervet kellett készíteni, amely az Európai Parlamenti választások fontosságára hívja fel a figyelmet, illetve ezzel kapcsolatban egy kisfilmet forgatni.

A Juniorok (Varga Krisztián, Bobák Anica, Babinszki Gellért, Erdős Roland) kisfilmje:

A Beugrók (Kisnémet Petra, Csákó Eszter, Fenyves Szabolcs, Szántó Dóra) kisfilmje:

A Szolnokon 2018. november 22-én megrendezett 4 for Europe EU ismereti verseny regionális fordulójában iskolánk Junior csapata (Erdős Roland 12.a, Babinszki Gellért 11.a, Bobák Anica 11.a, Varga Krisztián 11.a felkészítő tanár: dr. Zrupkóné Pernyész Lívia) első helyezett,   Beugró csapata (Szántó Dóra 11.a, Kisnémet Petra 11.a, Csákó Eszter 10.a, Fenyves Szabolcs 10.a felkészítő tanár: Miklósné Kis Ildikó) 5. helyezett lett.
A regionális versenyen a zsűri tagjai közt volt Szutorisz-Szügyi Csongor úr, a Szolnoki Tankerületi Központ igazgatója, a zsűri elnöke: Perger István, az Európai Bizottság Magyarországi Képviseletének vezető helyettese, kommunikációs vezetője.
Az első helyezett csapat a felkészítő tanárával nyert egy 4 napos ausztriai utat és meghívást a kecskeméti országos döntőbe, ami dec.14-én lesz.
Gratulálunk mindkét csapatnak a kiváló eredményhez, köszönjük a kollégák színvonalas munkáját, az országos döntőre pedig jó felkészülést és sikeres szereplést kívánunk.