Szeptember 20-án dr. Zrupkóné Pernyész Lívia senior nagykövet szervezésével a juniorok Európa-napot szerveztek. A rendezvény 9 középiskolás csapat vetélkedőjével kezdődött a Déryné Rendezvényházban.
Az Európa-nap második felében Pócs János képviselő úr az uniós tagság előnyeiről, Dr. Szabó Tamás polgármester úr a Jászberényben megvalósuló EU-s fejlesztésekről tartott előadást.
Köszönjük a megvalósításban munkálkodó kollégák, tanulók, a zsűri munkáját és a Jászkerület Kft. támogatását.
A cikk bővebben:http://gyakorlo-jaszbereny.edu.hu/index.php/gimnazium/europai-parlamenti-nagykovet-bazisiskola