Örömmel tájékoztatom Önöket arról, hogy a Klebelsberg Központ EFOP-3.2.4-16-2016-00001 „Digitális kompetencia fejlesztése” című pályázata keretében iskolánk 8 darab projektort vehetett át 2022. augusztus 30-án.
Az eszközök jelentősen hozzájárulnak Magyarország Digitális Oktatási Stratégiájában foglalt fejlesztési célok (a pedagógusok IKT tudása, módszertani kultúrája, motivációja; IKT- eszközök használatának beépülése a tanítás-tanulás és az értékelés folyamatába) megvalósulásához, iskolánk digitális eszköz-ellátottságához.

Köszönjük a Klebelsberg Központ és a Jászberényi Tankerületi Központ támogatását.

Jászberény, 2022. szeptember 1.

Pomázi Imréné