Örömmel tájékoztatom Önöket arról, hogy a Klebelsberg Központ RRF-1.2.1-2021-2021-00001 azonosító számú „Digitális oktatáshoz való egyenlő hozzáférés feltételeinek biztosítása a tanulók és a pedagógusok számára” című pályázata keretében iskolánk harmincegy 9.-es diákja és a pedagógusok összesen 55 db laptopot vehettek át 2022. március 21-én.
Az eszközök jelentősen hozzájárulnak
Magyarország Digitális Oktatási Stratégiájában foglalt fejlesztési célok (a pedagógusok IKT tudása, módszertani kultúrája, motivációja; IKT-eszközök használatának beépülése a tanítás-tanulás és az értékelés folyamatába) megvalósulásához, iskolánk digitális eszköz-ellátottságához.
Köszönjük a Klebelsberg Központ és a Jászberényi Tankerületi Központ támogatását.

Jászberény, 2022. március 21.
Pomázi Imréné intézményvezető

Pillanatkép a laptopok átvételéről és a boldog tulajdonosokról.