Tájékoztató gyermekfelügyelet lehetőségéről

Tisztelt Szülők!
2021. március 4-én az osztályfőnökök segítségével tájékoztattam Önöket arról, hogy a Kormány a koronavírus terjedése miatti új munkarend valamit a tantermen kívüli, digitális munkarend bevezetéséről döntött.
A rendkívüli intézkedések fő oka a járvány terjedésének megakadályozása. Az elmúlt időszakban megnőtt a fertőzések száma, ezért továbbra is kérjük és javasoljuk, hogy tartsák otthon gyermekeiket.
A 18/2021. (III.6.) EMMI határozat szerint természetesen azon gyermekek számára, akik otthonmaradása nem biztosított, felügyeletet tudunk biztosítani, azonban kérjük, hogy a gyermekfelügyeletet valóban csak a legszükségesebb esetekben - különösen munkavégzés vagy védekezésben való részvétel miatt - vegyék igénybe.
Felügyeleti igényüket – a felügyelet időtartamának megjelölésével (pl. 8.00-16.00 óra között) – az igénylés napját megelőzően legkésőbb 10.00 óráig az alábbi telefonszámon szíveskedjenek jelezni: 0630/2979783
A felügyelet alatt a tanulók számára az étkezést is biztosítjuk, az étkezésre vonatkozó igényt is kérem, hogy fenti telefonszámon jelezzék.
Köszönöm együttműködésüket, megértésüket.
Kívánok mindenkinek sok erőt, kitartást, és ami a legfontosabb, JÓ EGÉSZSÉGET az elkövetkező időszakhoz.
Pomázi Imréné, intézményvezető

18/2021. (III.6.) EMMI határozat