A jászkiséri Csete Balázs Általános Iskola ebben a tanévben is megrendezte „Sorsfordító pillanatok” elnevezésű versenyét.
Az 5. a osztály tanulói a rajzversenybe neveztek be: Bőndi Zsombor, Földi Krisztián, László Máté, Német Marót, Tóth Berta.
A versenyre 2023. március 24-én került sor Jászkiséren.
Téma:
Nemzeti és állami ünnepeink, nemzeti ereklyéink.
A rajzokat tetszőleges technikával a helyszínen - saját eszközeikkel - kellett elkészíteni. Telefont nem, de az otthon készített vázlatokat használhatták a tanulók. A/4- es méretű papírt kaptak. Az alkotásra 60 perc állt rendelkezésre. Még a délelőtt folyamán megtartották az eredményhirdetést és a díjkiosztó ünnepséget.
Német Marót II. helyezett lett. Tóth Berta  különdíjat kapott. Gratulálunk a szép eredményhez!
A verseny díjazástól függetlenül is jelentős mértékben hozzájárult a gyerekek önbizalmának és öntevékenységi rendszerének fejlesztéséhez.
Köszönet a felkészítő pedagógusnak, Mizseiné Bencze Nóra tanárnőnek.