A 3. b osztály rajzpályázaton nyújtott kimagasló eredménye:
A pályázat (melynek témája az élelmiszerek összetétele) kiírója a budapesti Conventus a jövőért Alapítvány volt. Az eredményhirdetésen szép sikerek születtek:
Baráth Bence 1. helyezés fotó kategóriában
Piroska Helga 3. helyezés fotó kategóriában
Yiadom Lilly 2. helyezés rajz kategóriában
Dósa Dorka különdíjban részesült.
Közönség díj (a legtöbb "lájk" alapján):
Barta Norina Janka (1.b) alkotása 1. helyezést ért el.
Részt vettek még:
3.b: Bálint Hanna, Bálint Huba, Csányi Szonja, Fedor Szonja,  Kollár Zoé
1.b: Kiss Kiara
A helyezettek oklevelet, a többiek emléklapot kaptak munkájukért. A helyezettek a későbbiekben még családi belépőket kapnak budapesti és más állatkertekbe, szafari parkba, vadasparkba a vírushelyzet függvényében.
A pályamunkák elkészítésében Csőkéné Ali Marianna és Nagy-Kovács Klára segítették a gyerekek munkáját.
Köszönet lelkiismeretességéért, színvonalas munkájáért. Gratulálunk Neki és a gyerekeknek is az elért eredményekhez.