ÉNEK-ZENE

Béres Luca 4.c  kiemelt arany
Tamási Eszter 6.a arany
Kátai Viktória 6.b ezüst
Kövér-Somoskeöi Kincső 5.b ezüst minősítést kaptak.
Gratulálunk a dalos pacsirtáknak és a felkészítő tanároknak: Hamar Boglárkának és Bethlendiné Kóti Ágnesnek!
Külön köszönet a szülőknek, akik megoldották Szolnokra a kényelmes utazást:Tasi Tünde, Béres Lászlóné, Kövér István.

November 23-án iskolánk városi népdaléneklő-versenyen vett részt, amelyet Németh József tanár úr emlékére rendeznek. Ezt a versenyt egy iskolai "válogató" előzte meg, amelyet november 10-én tartottunk. A győztes tanulók képviselhették iskolánkat a városi versenyen: az 5-6.-os korcsoportból Kátai Viktória; a 7-8. osztályos korcsoportból Szikra Zsófia. Az eseményt a Gróf Apponyi Albert Általános Iskola szervezte. Korcsoportjában Kátai Viktória nyerte a versenyt, így immár másodszor a mi iskolánk hozta el a győztesnek járó vándorkupát.  Szikra Zsófia harmadik helyezést ért el. Mindketten tudásuknak és tehetségüknek magas szintjét mutatták be az énekes előadásuk során. A versenyre tavalyi győztesünk -Tamási Eszter- is meghívást kapott, aki a vándorkupa átadását kapta nemes feladatul.
Gratulálunk az énekeseknek és felkészítő tanáruknak, Bethlendyné Kóti Ágnesnek!