A szolnoki Bartók Béla Kamarakórus a megalakulásának 50. évfordulója alkalmából Zenei műveltségi vetélkedőt és Képzőművészeti versenyt hirdetett általános iskolák és alapfokú művészeti iskolák tanulói számára. Iskolánk 4. osztályos rajzszakköröseivel a Képzőművészeti versenybe neveztünk be. Bartók választható gyermekkari művei közül a Cipósütéshez készítettünk illusztrációt. A pályaművünkkel szakmai zsűri döntése alapján csoportos I. helyet értünk el. Az eredményhirdetés Bartók Béla születésnapján, március 25-én Szolnokon, a Verseghy Könyvtárban volt. Itt ünnepélyes keretek között vették át díjukat a pályázó tanulók: Árvai - Berente Dániel, Husznay Szófia, Kellner Emese, Tóth Lea.
Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítő tanáruknak: Mizseiné Bencze Nórának