A Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei döntőjének eredményhirdetésére március 23-án Mezőtúron került sor.
A legkiemelkedőbb eredményt Kocsis Péter 4. b osztályos tanulónk érte el és így  2. helyezésével bejutott az országos döntőbe
Szintén a 4. b osztályból Árpás Dominik 3. helyen végzett. Felkészítőjük Rimaszombatiné Molnár Erika tanító néni volt.
Negyedikes diákjaink csapatban 1. helyezettek lettek, az előző két tanuló mellett a csapat tagja volt még Szőke Ildikó tanítványa, Rónai Mikolt.
Harmadikosaink is 1. helyezést értek el csapatban, a csapat tagjai:
Novákné Berényi Katalin tanítványa Édes Dániel György, aki egyéniben 3. helyen végzett,
Nagyné Velkei Andrea tanítványai Tolmács Laura, ő egyéniben 7. lett és Balla Bálint, akinek az egyéni helyezése 14.
Szép eredményt értek el másodikos tanulóink is, Balla Levente Sándor 7., Nagy Zille 9., Kerekes Boglárka 10. helyen végzett.
Levi  Mészárosné Suba Judit, Zille Sárköziné Vízi Andrea, Bogi pedig Tősér Mária tanítványa.
Másodikosaink csapathelyezése is kiváló, 2. helyen végeztek.
Köszönjük a felkészítő kollégák értékes munkáját, gratulálunk a szép eredményhez nekik és a diákoknak is.