A Zrínyi Ilona Matematikaverseny eredménye:
Szádvári Gábor Gergő 5. c osztályos tanulónk a versenyen első helyezést ért el, így képviselheti iskolánkat a március végén Kecskeméten megrendezésre kerülő országos versenyen. Felkészítője: Béres Gábor kollégánk.
A harmadikosok közül Dobrán Réka 3. b osztályos tanulónk 5. helyezést ért el, felkészítője Pomázi Imréné; Gulyásné Zsolnai Ágnes tanítványa, Édes István Gergely 4. b osztályos tanulónk  6., Rékasi Krisztina tanítványa, Mezei Gréta 4. a osztályos tanulónk pedig 10. helyezett lett.
Az ötödik és negyedik évfolyamon is második helyezést értünk el a csapatversenyben.
Az ötödikes csapat tagjai: Szádvári Gábor Gergő, Kis Donát és Halászi Éva, mindhárman Béres Gábor tanítványai.
A negyedikes csapat tagjai: Édes István Gergely, Mezei Gréta és Hábencius Hanna Andrea.
Hábencius Hanna Andrea tanító nénije Póczné Titton Dóra.
Gratulálunk a szép eredményekhez, köszönjük kollégáik lelkiismeretes, színvonalas munkáját. Az országos versenyre eredményes felkészülést kívánunk!