A Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulójában 4. osztályos csapatunk első helyezést ért el, így képviselhetik iskolánkat az országos versenyen. A csapat tagjai: Fülöp Huba, Hábenczius Hanna, Lukáts Zsombor és Mezei Gréta. Felkészítőik: Gulyásné Zsolnai Ágnes, Póczné Titton Dóra és Rékasi Krisztina tanító nénik.
Harmadik osztályos csapatunk is dobogós helyen végzett, ők harmadikok lettek a versenyben. Csapattagok: Bartus Péter, Kövér-Somoskeöy Nimród, Szabó Keve és Szálka Lehel. Őket Szőke Ildikó tanító néni készítette a versenyre.
Szeretettel gratulálok az eredményekhez, köszönöm kollégáim színvonalas munkáját, az országos versenyre pedig jó felkészülést kívánok a gyerekeknek.
Pomázi Imréné, intézményvezető