2024. Szeptember 27-én a testnevelés órák keretében vehettek részt tanulóink a sportnap programjain. Az órákat futással és zenés bemelegítéssel kezdtük. A programok több helyszínen, állomáson zajlottak. Akadálypálya, labdás ügyességi feladatok, kötélhajtás, népi játék, labdaszedegető játék, floorball, labdarúgás, kosárlabda, kézilabda, Nordic Walking túrázás közül válogathattak tanulóink. A 2024-es Diáksport Napot jó hangulatban töltötték el gyermekeink.
A program megvalósítását Farkas Bernadett, Halápi Nikoletta, Pestiné Járomi Edit (pályák, szerek előkészítése), Földiné Barna Andrea (zenei összeállítás), és az órákat tartó testnevelők tették lehetővé. Munkájukat köszönjük!
Képek: http://piwigo.gyakorlo-jaszbereny.edu.hu/index.php?/category/235