A Digitális Tudásért Alapítvány (DTA), amely szívügyének tekinti a digitális oktatást hazánkban, 2024. május 23-án, immáron negyedik alkalommal rendezte meg az ország legnagyobb digitális csapatversenyét, a Nagy Digitális Kaland-ot. A 3 fős csapatoknak egy órája volt, hogy a digitális világgal, a logikus, algoritmikus gondolkodással, az internetbiztonsággal és a mesterséges intelligenciával kapcsolatos játékos küldetést online teljesítsék. A verseny a digitális készségeket helyezi előtérbe, a logikai gondolkodás, a problémamegoldó képesség és a csapatmunka fontosságát hangsúlyozza.
Az 5-6. osztályos korcsoportban az iskolánkat képviselő csapat 3. helyezést ért el 26 csapatból.
A csapat tagjai: Németh Marót, Pásztor Dominik és Böndi Zsombor (6. a).

Felkészítő tanárok: Palkó-Deli Andrea és Péter Beáta