Április 21-én tartottuk a Föld napi megemlékezésünket. A rádiós műsort az 5.b osztály készítette Jakkel Imre tanár úr vezetésével. Az ÖKO falakat az osztályok a termükben, az aulában a 7.b osztály, a gimnáziumban pedig a 9. a osztály aktualizálta.
Ezen a napon a hagyományoknak megfelelően virágok ültetésével tettük szebbé iskolánk udvarát. Piros színű muskátlit ültettünk a cserepekbe, virágládákba. Az 5. évfolyam a főépület előtti kertet ültette be évelő növényekkel, levendulával. A 8.-osok és a gimnazisták a B épület homlokzatát díszítették a végzősök ballagására gondolva. A 2.a osztály mini fűszernövénykertet alakított ki Mészárosné Suba Judit osztályfőnök irányításával a főépület előtti kert egy részében.
Természetesen, a későbbiekben a virágok gondozása az osztályok feladata.