Vers- és prózamondó versennyel ünnepeltük a költészet napját a 3. és 4. évfolyamon. Hat osztály tanulói hetek óta lelkesen készültek a megmérettetésre. Versek között keresgéltek, ki önállóan, ki tanítója segítségével, de mindenkinek sikerült kiválasztani a számára legmegfelelőbbet. Április 13-án délután izgatott gyerekcsapat foglalta el az iskola galériáját. Színvonalas, élvezetes előadásukkal elvarázsoltak mindenkit. A verseny után Tóthné Muhari Ildikó, a zsűri elnöke és Eperjesiné Palásti Piroska zsűritag értékelték a gyerekek szavalatát. Minden résztvevő kis ajándékot kapott. A legjobbak oklevelet és ajándékkönyvet is átvehettek.
Eredmények:
3. évfolyamon:

I. helyezett Édes Dániel György 3.b
II. helyezett Kiss Kiara 3.b
III. helyezett Szórád Inez 3.a

4. évfolyamon:
I. helyezett Juhász Fanni 4.a
II. helyezett Sziráki Lara 4.a
III. helyezett Kollár Kata 4.b

Gratulálunk a gyerekeknek.
Köszönjük Tősér Mária szervező munkáját és a tanító nénik segítségét a tanulók felkészítésében:
3. a osztály: Nagyné Velkei Andrea