Lezárult a “Millió lépés az iskoláért“ program. Hálásan köszönjük mindenki aktivitását, aki csatlakozott hozzánk és gyűjtötte a lépéseit az iskolánknak!
A több, mint 2000 aktív iskolából a 394.helyen zártunk és összesen több, mint 12 Országos Kékkört teljesítettünk közösen. Így 12-szer leszünk abban a bizonyos “kalapban”, amiből kihúzzák a 100 nyertes iskolát, akik sporteszközök vásárlására fordítható 1 millió forinttal gyarapodhatnak.
A sorsolás élő adásban, 2023.06.14-én 10 órakor az M4 Sporton lesz.
Az alábbi linken követhető: https://m4sport.hu/elo
Köszönjük minden résztvevőnek a támogatást, mozogjunk továbbra is ilyen aktívan!