A Bendegúz Akadémia 2023. május 27-én rendezte meg Szegeden a Tudásbajnokság országos döntőjét, melyre iskolánk több tanulója is továbbjutott a megyei versenyen elért eredménye alapján.

A 3.a osztályból 3 tanuló 4 tantárgyat is képviselve vett részt az országos döntőn:
Kiemelkedő eredményt nyújtott Tolmács Laura (3.a), aki olvasás, szövegértés tantárgyból országos I.helyezett lett, matematika tantárgyból országos 9. helyen végzett.
Novák Simon (3.a) magyar nyelv tantárgyból országos 10. helyezett, Molnár Zita Adrienn (3.a) környezetismeret tantárgyból országos 15. helyen végzett.
Felkészítőjük Nagyné Velkei Andrea.

A felső tagozatosak közül Oláh Hajnal Zalán 6.a osztályos tanuló irodalom tantárgyból 11. helyezett lett. Felkészítője: Dr. Szűcsné Fehér Csilla
Sólyomi Bence 8.a osztályos tanuló irodalom tantárgyból a 15. helyen végzett. Felkészítője: Fekete Viktória
Gratulálunk a szép eredményekhez!