A gyereknapon megtartottuk a Tavaszi Zsongás váltóverseny ünnepélyes éremátadóját.
A hagyományos programunk április 21-én zajlott a Városi Stadionban. Ebben a váltófutásban 1-6. évfolyamosok mérik össze gyorsaságukat úgy, hogy 4 lány és 4 fiú fut váltót osztályonként.
Az alábbi eredmények születtek:

1. évfolyam
1. helyezett: 1.a osztály
csapat tagjai: Hidvégi Luca, Kovács Lili, Kuli-Kovács Réka, Sinka Csenge, Csibra Gergő, Gonda Richárd, Kalla Zsombor és Terjéki Benett
2. helyezett: 1.b osztály
csapat tagjai: Papp Vivien, Pesti Lilien, Szántó Loretta, Vas Lili, Gyetvai Martin, Gyetvai     Milán, Koczka Ákos és Szabó Zsolt
Gratulálunk a versenyzőknek és testnevelőjüknek, Kiss- Kovács Kingának az eredményekhez!

2. évfolyam
1. helyezett: 2. b osztály
csapat tagjai: György Fanni, Koczka Sára, Molnár Kata, Sebők Emese, Csányi Ádám, Faragó Botond, Kispál Tamás és Nagy Flórián
2. helyezett: 2.c osztály
csapat tagjai: Kispál Petronella, Korsós Laura, Pintér Petra, Varga Fruzsina, Für Dávid, Juhász Becse Kálmán, Kemény Mirkó és Oláh Ádám
3. helyezett: 2.a osztály
csapat tagjai: Bordás Boglárka, Frank Borbála, Nagy Nóra, Szabó Nóra, Balla Levente, Bozsik Barnabás, Józsa Áron és Kis Atilla
Gratulálunk a versenyzőknek és testnevelőiknek, Novákné Berényi Katalinnak, Földiné Barna Andreának, Kiss-Kovács Kingának és Farkas Bernadettnek.

3. évfolyam
1. helyezett: 3.a osztály
csapat tagjai: Bőndi Hanna, Molnár Zita, Tiszárovits Panka, Szórád Inez, Horti Hunor, Kispál Norbert, Mizsei Martin és Szabó János
2. helyezett: 3.b osztály
csapat tagjai: Barta Norina, Gálvölgyi Lilla, Kiss Kiara, Szmetena Maja, Csiklya Benett, Földi Dávid, Horti Soma, Magoss György
3. helyezett: 3.c osztály
csapat tagjai: Marinka-Tóth Réka, Mizsei Adrienn, Pesti Noémi, Steuer Adél, Filó Márton, Kocsis Levente, Lakatos Nándor és Nagy Benedek
Gratulálunk a versenyzőknek és testnevelőiknek, Földiné Barna Andreának, Novákné Berényi Katalinnak és Kiss-Kovács Kingának.

4. évfolyam
1. helyezett: 4.a osztály
csapat tagjai: Boros Gerda, Dóka Csenge, Nagy Lilien, Sziráki Lara, Antal Máté, Bakonyi Tamás, Kemenesi Kornél és Kispál Zétény.
2. helyezett: 4.b osztály
csapat tagjai: Kollár Kata, Máté Annamária, Pintér Lilla, Szabó Janka, Baranyi Ferenc, Gonda Olivér, Muhari Kornél és Toldi Noel.
3. helyezett: 4.c osztály
csapat tagjai: György Mira, Pintér Szonja, Rózsa Léna, Szűcs Janka, Csuka Dominik, Farkas-Deme Dávid, Gazsi Bogdán és Petrics-Oláh Szabolcs
Gratulálunk a versenyzőknek és testnevelőiknek, Szőke Ildikónak, Turjányi Ritának és Telek Zsuzsannának.

5. évfolyam
1. helyezett: 5.b osztály
csapat tagjai: Bálint Hanna, Béres Laura, Bojtos Nóra, Csányi Szonja, Balázs Levente, Bálint Huba, Béldi Botond és Garai Kornél.
2. helyezett: 5.a osztály
csapat tagjai: Jánoska Csenge, Józsa Inez, Répás Zoé, Tóth Berta, Bőndi Zsombor, Csizmadia Bertin, Csoma Balázs és Pásztor Dominik.
3. helyezett: 5.c osztály
( Az éremátadó idejében kiránduláson voltak, az érmeiket testnevelőjük, Molnár Anita vette át.)
csapat tagjai: Berdó Száva, Kiss Vivien, Nagy Lilla, Szabó Zsófia, Fónád Lóránt, László Zsolt, Szántó Dániel és Velkei Dávid
Gratulálunk a versenyzőknek és testnevelőiknek, Pestiné Járomi Editnek, Szöllősiné Kárpáti Ágnesnek és Molnár Anitának.

6. évfolyam
1. helyezett: 6.a osztály
csapat tagjai: Forgács Enikő, Kocsis Emese, Kövér-Somoskeőy Zselyke, Szarvas Alma, Gonda Gergő, Lukáts Zalán, Nagypál Péter és Tukora Zétény.
2. helyezett: 6.c osztály
csapat tagjai: Dudás Boglárka, Kovács Csenge, Marinka-Tóth Anna, Nagy Fanni, Balázs Benedek, Molnár Máté, Nagy Nimród és Palcsó Zsombor.
3. helyezett: 6.b osztály
csapat tagjai: Csontos Kata, Jenes Jázmin, Lólé Cintia, Szórád Zara, Baráth Hunor, Csányi Tamás, Nagy Dávid és Sebők Atilla
Gratulálunk a versenyzőknek és testnevelőiknek, Szöllősiné Kárpáti Ágnesnek, Baráth Gézának és Molnár Anitának.

Bízunk benne, hogy jövőre ismét egy színvonalas, jó hangulatú Tavaszi zsongásban lesz majd részünk!