Június 2-án pénteken az alsó tagozat a napot a Jászberényi Állat-és Növénykertben táncos bemutatókkal indította, majd feladatlapokat,rejtvényeket kaptak a gyerekek, amiket az állatkert területén található információs táblák segítségével tudtak megfejteni. Közben az Óriásbuborék show-t is élvezhették és kipróbálhatták a gyerekek.
A sportpályán a felső tagozatos diákok a már hagyományos labdarúgó és kézilabda mérkőzések mellett kipróbálhatták magukat kerékpározásban, kosárlabdában és 1perc és nyersz ügyességi feladatokban is. Labdarúgásban az első helyet a 6.a és a 7.a, míg kézilabdában az 5.b és a 7.a osztály tanulói szerezték meg.
A II. emeleti folyosón pedig érdekes interaktív feladatok megoldásait lehetett kitalálni egy smile palacsinta megszerzése mellett, valamint a nap fénypontját Lui világrekorder bűvész és illuzionista műsora szolgáltatta.
A tanulói visszajelzések alapján egy nagyszerű napot tudhattunk magunk mögött.

További képek a Fotóalbumban: