Pestiné Járomi Edit tanárnő felkészítésével az alábbi versenyeredmények születtek:
Balla Fanni Anna 6.c
Országos Diákolimpia Országúti Kerékpár verseny 4. helyezés
Ki a mester 2 keréken? közlekedési verseny jászsági forduló
Redler Aisa 1. helyezés
Korsós Gergő 2. helyezés
Bojtos Levente 3. helyezés
Kerékpáros Iskola Kupa közlekedési verseny jászsági forduló
Szabó Zita Zsófia 1. helyezés
Palcsó Martin 1. helyezés
Balla Fanni Anna 2. helyezés
Fejes Balázs 2. helyezés
Ki a mester 2 keréken? közlekedési verseny megyei forduló (Szolnok)
Korsós Gergő 3. helyezés
Kerékpáros Iskola Kupa közlekedési verseny jászsági forduló (Szolnok)
Palcsó Martin 1. helyezés
Szabó Zita Zsófia 1. helyezés
A Mezei Megyei Diákolimpia (Martfű - 2018. március) eredményei:
III. kcs. fiú: 1. hely (Béres Martin, Nyekeczki Dániel, Major Dominik, Bakki Zsombor, Gyenes Richárd)
IV. kcs. lány: 1. hely (Schönborn Melinda, Bereczki Bíborka, Juhász Aba Nikolett, Török Karola, Petrányi Dóra)
II. kcs. fiú: 3. hely (Danka Hunor, Pető Bendegúz, Nagy Barnabás, Csányi Kristóf)
Egyéni eredmények:
IV. kcs. Schönborn Melinda 1. hely
III. kcs. Balla Fanni Anna 2. hely
Gratulálunk a szép teljesítményhez a diákoknak és a felkészítő tanárnak, Szöllősiné Kárpáti Ágnes tanárnőnek.
http://gyakorlo-jaszbereny.edu.hu/index.php/sportiskola/egyeb-sportagak/egyeb-sportagak-2017-2018#sigFreeIdfe4c0e4aca
A Floorball Országos Diákolimpián (Komárom 2018.01.21.) a II. korcsoportos fiúk 1. helyezést értek el.
Csapattagok: Csányi Kristóf, Mustó Gergő, Lukáts Zsombor, Bojtos Levente, Sipos Máté
Felkészítő: Szöllősiné Kárpáti Ágnes
Gratulálunk a bajnokoknak és tanárnőnek!
2017. novemberben kezdődtek a floorball diákolimpia előselejtezői. A megyei döntő házigazdája Jászberény volt. Iskolánk 5 korcsoporttal képviseltette magát.
Felkészítő: Szöllősiné Kárpáti Ágnes
Az országos diákolimpiát Komáromban rendezik január 21-22-én. Addig is jó felkészülést kívánunk a továbbjutó csapatoknak.
http://gyakorlo-jaszbereny.edu.hu/index.php/sportiskola/egyeb-sportagak/egyeb-sportagak-2017-2018#sigFreeIdfe743c3f8f
2017.október 10-én gyönyörű napsütéses időben rendezték meg a jászsági mezei diákolimpiát a jászberényi és környéki iskolákból több száz gyerek részvételével.
A Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium 65 fővel, valamennyi korcsoportban indult a versenyen. Egy korcsoport kivételével minden korcsoport a dobogó legfelső fokán állt az eredményhirdetéskor.
Eredmények:
I.kcs. csapatban 1.hely
Boroznaki Kadosa 2.b egyéniben 2. hely
Gál Benedek 2.b
Tóth Tamás 2.b
Sipos Máté 3.a
Darázs Dávid 2.a
1.hely csapatban
Szmetena Zóra 2.b egyéniben 1. hely
Laczkó Boglárka 2.b
Szabó Jázmin 2.b egyéniben 3. hely
Baráth Alexandra 2.a
Konkoly Luca 2.a egyéniben 2. hely
II.kcs. csapatban 1.hely
Hábencius Hanna 4.c egyéniben 2. hely
Laky Aina 3.b
Rózsa Réka 3.b
Dobrán Flóra 3.b
Mezei Gréta 4.a
Danka Hunor 4.a egyéniben 2. hely
Gazsi Zalán 4.b egyéniben 3. hely
Nagy Barnabás 4.b
Kis Kende 4.b
Pethő Bendegúz 4.b
III. kcs. csapatban 1.hely
Balla Fanni Anna 6.c egyéniben 1. hely
Redler Aisa 5.c egyéniben 2. hely
Laky Lilla 6.c egyéniben 3. hely
Szabó Zita 7.b
Szebenyi Sára 5.b
Béres Martin 5.b
Nyekeczki Bence 5.c
Fejes Balázs 6.c
Baki Zsombor 5.c
Major Dominik 5.c
IV. kcs. csapatban1.hely
Schönborn Melinda 7.b egyéniben 1.hely
Bereczki Bíborka 8.b
Török Karola 7.b
Dobrán Flóra 7.b
Petrányi Dóra 7.b
Rideg Dominik 7.b egyéniben 3. hely
Molnár Bálint 7.b
Mucsinyi Balázs 8.a
Csizmadia Marcell 6.c
Mészáros Tamás 8.b
Felkészítők: Lencse Lívia, Kiss-Kovács Kinga, Novákné Berényi Katalin, Pestiné Járomi Edit, Szöllősiné Kárpáti Ágnes, Baráth Géza
http://gyakorlo-jaszbereny.edu.hu/index.php/sportiskola/egyeb-sportagak/egyeb-sportagak-2017-2018#sigFreeId9836cc910b
Talentum alapítvány
Jelentkezési lapok
Általános Iskola
- Happy-hét 2024
- Öltözz a könyvedhez!
- Hol volt, hol nem volt...
- Egészségnap
- Pénz7 - 2024
- Március
- Városi idegen nyelvi szépkiejtési verseny
- Február
- Január
- Kockaland városi verseny 1. forduló
- „Katonai légi járművek” című rajzpályázat
- Sítábor
- Karácsonyra hangolódva
- Szeretetcsoki 2023
- December
- November
- Adventváró játszóház
- Csodaláda
- Darules 2023
- FELHÍVÁS-mézeskalácsfalu építésre
- Márton napi forgatag
- Október
- Énekkaros tanulmányi kirándulás
- Nyílt tanítási órák az első osztályokban
- Házi matematikaverseny
- Isteni szín-játék
- Tök jó délután
- Filharmóniai előadás iskolánkban
- Állatok világnapja
- Őszi zsongás
Gimnázium
- Szent István Diáknap 2024
- Diákutazási program
- Közösségi szolgálat
- A Nemzeti Tudósképző Akadémia februári hírlevele
- Jégre fel!
- Nobel-díjasok és tehetséges diákok XXI. találkozója - 2024
- Szántai kupa 2023
- Diákparlament
- Gödöllői program 2023. december 09.
- '56-os program a Rákóczi Szövetség támogatásával
- Jászkürt-megjelenés
- Ünnepi megemlékezés
- Jászsági Bűnmegelőzési és Drogprevenciós verseny - középiskola
- OTP pénzügyi vetélkedő
- Gödöllői laborgyakorlat
- Díjátadó a Megyeházán
- Akadályfutás
- Kirándulás a Partiumba
- Találkozás Farkas Bertalannal
- "Gyökereink"-rendkívüli történelemóra
- Rákóczi Szövetség programja
- Fair play kupa foci körzeti verseny
- "PETŐFI SZAVA ZENGETT"
- Szemelvények az osztálydekorációkból
- SIOSZ GÁLA-LINDI SIKERE
- Jégre fel!
- "Ép testben ép lélekkel" (2023.február)
- Parlamenti Ifjúsági Napok 2022
- Szavalóverseny (2022-23)
- Lengyelországi kirándulás
Testvériskola
- Vechtai kiándulás
- Vechtai üdvözlet
- Pater Andreas üdvözlő szavai (2019. október)
- Vechtai élmények-a diákok szemével (2019. március)
- Városunk és Vechta 25 éves barátsága (2018. szeptember)
- A vechtai St. Thomas Kolleg 2017. évi évkönyvében iskolánk is helyet kapott
- A zene összeköt (2017. október)
- Látogatás a domonkosrendi St. Thomas iskolába (2016. október)
Gyorskorcsolya
- UTÁNPÓTLÁS ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
- GYORSKORCSOLYA DIÁKOLIMPIA SZEKSZÁRDON
- JUNIOR VILÁGBAJNOK A MAGYAR NŐI VÁLTÓ
- Gazsi Noémi sikere
- Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Regionális Döntő Jászberény
- 8. Jász-Kupa nemzetközi verseny
- SPORTGÁLA 2024
- 18. DVTK Kelet-Magyarországi Nemzetközi Műkorcsolya verseny
- BudaSkate kupa
- 18. DVTK Kelet-Magyarországi Nemzetközi Műkorcsolya verseny
- 31. ALTA VALTELLINA TROPHY / Bormio, Italy
- I. Divíziós verseny-gyorskorcsolya
- 30. Csizmadia Kupa
- Hanse CUP - Rostock Németország 2023.10.20-22.
- Alpok Adria Kupa 1.forduló
- Olympic Hopes
- Gyorskorcsolya- Lindi sikere
- STEZ CUP 2023. szeptember
- Sportbüszkeségeink
- Év végi sportverseny-összefoglaló
- Európa Kupa (Torino)
- Gyorskorcsolya Diákolimpia Sátoraljaújhely
- Jász Kupa 2023. január 20-22.
- Gyorskorcsolya világbajnokságra készülve
- Alpe Adria Trophy 2022
- Mikulás kupa 2022. december
- Gyorskorisaink sikerei
- Divíziós Verseny - 2022.10.22. - Budapest
- Olympic Hopes 2022 – Budapest
- STEZ CUP 2022, Spisska Nova Ves
- Schőnborn Melinda sikere
- Rövidpályás gyorskorcsolya diákolimpia országos döntő
- Dobrán Réka sikerei
- Pillanatképek a Diákolimpiáról
- Jeges sportvetélkedő
- Junior Országos Bajnokság
- 6. JÁSZ-KUPA
- Mikulás Kupa-2021
- Gyorskorcsolyaverseny Debrecenben
- Alpe Adria Trophy 1.