Nevek balról jobbra:
Muhari Éva (magyar); Forgács Lászlóné (német); Nagyné Sipos Marianna (angol); Szőke Péter (testnevelés); Miklósné Kis Ildikó (német); Móczó Erika (kémia); Stelkovicsné Kreuter Anikó intézményvezető-helyettes (magyar-ének); Guba Ferenc (matematika-fizika); Mészárosné Suba Judit intézményvezető-helyettes; Nyitrainé Tajti Edit (matematika-fizika); Pomázi Imréné intézményvezető; Kátainé Tasi Tünde iskolatitkár; dr. Zrupkóné Pernyész Lívia (földrajz-történelem); Szabóné Darócz Mária (biológia); Goda Krisztina (angol); Szécsiné Csákó Éva iskolatitkár).
A kép 2017. december 2-án készült, a 12.a osztály Szalagavató ünnepségén. /"Igazoltan távol lévők": Kugler Erika (rajz-etika-média); Szöllősiné Kárpáti Ágnes, Kiss-Kovács Kinga és Szöllősi Szabolcs (testnevelés). /
A gimnáziumban tanító tanárok: Majzik Zsuzsanna (angol); Fekete Viktória (történelem); Béres Gábor (matematika); Szabó-Bálint József és Palkó-Deli Andrea (informatika); Parti Tamás (angol-dráma és tánc)