Az év utolsó tanítási napján a gimnazisták angol és német nyelvű előadásokkal lepik meg egymást. A jókedvű délelőtt  közös énekléssel, majd a Mikulás megjelenésével indult. Inges Zénó "kiöregedvén" a feladatból, Kovács Rolandnak adta át a Mikulás-megbízatást a következő tanévre. Ezután megelevenedett Szent Márton története, felcsendült a Varázsfuvola dallama, osztálytáncok színesítették a német és angol jeleneteket. Forgács Lászlóné, Miklósné Kis Ildikó, Nagyné Sipos Marianna, Goda Krisztina segítették a csoportok felkészülését. Végül már hagyományosan az "Angyali tanári kar" dala csendült fel: Ó Tannenbaum...