A Szolnoki Pedagógiai Oktatási Központ díjátadó ünnepséget rendez a megye legeredményesebb versenyzői számára.
Május 23-án az országos szintű versenyek díjazottjait és tanáraikat köszöntötték ünnepi műsorral. Erre az alkalomra két diákunk kapott meghívást: Szűcs Emese, a "Szép magyar beszéd" verseny megyei győztese (az országoson kiemelt bronz emlékérmet kapott) és felkészítő tanárai, Fekete Viktória és Szűcsné Fehér Csilla, valamint Kátai Viktória, a „Tiszán innen, Dunán túl" népdaléneklő verseny kiemelt arany minősítést elérő versenyzője és tanára, Stelkovicsné Kreuter Anikó.
Viki az országos döntőn május 19-én Érden ezüst minősítést kapott a rangos zsűritől.

Gratulálunk a szép eredményekhez!