Iskolánk a városi iskolák felső tagozatosainak JEGES VETÉLKEDŐT rendezett december 8-án a Jégpályán, melyet Sipos Zoltán képviselő úr nyitott meg. Lelkesítő köszöntője után a csapatok játékos ügyességi versenyén a Lehel Vezér Gimnázium csapata ezüst, a Szent István-os csapat arany érmet szerzett. A vetélkedő feladatait Kiss-Kovács Kinga és Lencse Lívia tanárnők állították össze. A jégen és a pályán kívül a 9-10.-es gimnazisták segítették a csapatokat, kínálták a forró teát.

A JÁI Bercsényi Miklós és a Székely Mihály Általános Iskolai Tagintézményei JÁSZSÁG SZERETLEK címmel vetélkedőt szerveztek november 29-én. Iskolánkat Polovics Petra és Rideg Zsófia 9.a osztályos tanulóink képviselték. Köszönjük nekik és lelkes szurkolótáboruknak a tartalmas vetélkedést!

A Gróf Apponyi Albert Általános Iskola JÁSZOK ÁSZA című rendezvényén két fellépő képviselte iskolánkat november 23-án. A 8.a osztályosok Hódító tapsrondója a zsűri különdíját kapta.
Felkészítő tanárok: Muhari Éva, Parti Tamás, Szabóné Darócz Mária.
Kátai Viktória 7.b osztályos tanuló a II. korcsoportban (7-13.osztályosok!!)  harmadik helyezést kapott Csondor Kata Add tovább! című dalának előadásáért.
Gratulálunk a Jászok Ásza Szent István-os győzteseinek!