2017. január 26-án színházi előadásra utazott iskolánk négy osztálya, a 6.a, a 6.b, a 6.c és a 7.b.
Az úti célunk Eger városa volt, ahol a Gárdonyi Géza Színház színvonalas előadását tekinthették meg tanulóink. Külön örömként éltük meg mindannyian, hogy a darabban fergeteges játékú gyermekszínészek is játszottak. A Néri Szent Fülöp életét feldolgozó Luigi Magni és Bernardino Zapponi filmje alapján készült színdarab nagy sikert aratott a gyerekek és kísérő pedagógusok körében is, hiszen örök érvényű gondolatokat adtak át a színészek, s minden korosztály megtalálhatta a maga szórakozását. Bízunk benne, hogy minden tanulónk magával vitte a szállóigeként ismeret mondatot: Legyetek jók, ha tudtok.
Köszönjük a szervező és kísérő pedagógusok Szűcsné Fehér Csilla, Szöllősiné Kárpáti Ágnes, Móczó Erika és Jakkel Imre munkáját.